Огляд гри- Geometry Dash.

1-30-2020

Хочу поділиться своїм нервовим досвідом гри в https://pdalife.app/geometry-dash-android-a5452.html . Гра мобільна і доступна на всі системи. (Android, IOS, Windows Phone). Дана гра з’їла вже дуже багато людських нервів. Взагалі, коли дана гра була викладена на публічний огляд, то вона була на першому місці в плей маркеті. У неї пограло вже більше двох ста мільйонів чоловік. Як тільки ви завантажите гру (вона важить 89 мігабайт), вам потрібно буде авторизуватися з сервісом Google play. Після цього можна вже проходити рівні. Вони будуть йти від найпростішого, до найскладнішого. Що б пройти останній рівень, потрібно пройти 7 кіл пекла. Потрібно тренуватися цілодобово, так як кількість пасток просто зашкалює. У деяких топових ютуберів вже виходили стрім-марафони по цій грі.

Гра дуже відрізняється своєю графікою і можливостями. Це ще не все. Ви можете проходити рівні не обмежена кількість разів. Якщо у вас не виходить, то це не біда. Ви можете його пройти з чекпоінтамі. Наприклад, ви не можете дострибнути кудись. Тоді заходимо в цей режим, і на тому місці ставимо чекпоінт, і якщо ви вмираєте, то відроджуєтеся не на початку карти, а на чекпоінті. Так само особливим раритетом володіють золоті монетки, якщо їх зібрати, то можна відкрити рівні складніше. Вони знаходяться в самих важкодоступних місцях, де є ймовірність померти. У грі дуже багато ефектів, так що якщо у вас слабке мобільний пристрій, то грати вам буде не комфортно, так як ефекти навантажують процесор. І на завершення моєї статті про цю гру, я розповім про редактор карт і як створити свої карти.

І ось завершення нашої статті. Я хочу вам сказати, що вам не буде нудно проходити всі ці карти, які в міру наближення до останньої, все складніше і складніше, так як в грі є редактор карт, і якщо у вас є підключення до Інтернету, то ви зможете ним скористатися. Ви можете створити свою власну карту і поставити її на загальний огляд. Чим більше людей на ній пограють, тим більше у неї буде Популярність. Але ви так само можете пограти на картах інших людей, і поставити свою оцінку. Всі карти діляться на різні категорії, що б людям було простіше шукати певну карту. Думаю, багато хто знає про скіни в кс го, так ось, тут теж можна ставити різні скіни і розмальовки на вашого персонажа-квадрата. Але повна версія гри НЕ безкоштовна, так що доведеться витратитися. Бажаю вам удачі в проходженні і побільше нервів)