Минулого тижня магазин Tesco вельми здивував геймерів тим, що надав можливість попередньо замовити якусь гру з назвою Call of Duty: Ghosts. Причому на обкладинці ще навіть не анонсованого проекту стоїть логотип компанії Activision і студії Infinity Ward. Але найцікавіше, що біля обкладинки була дата виходу, згідно з якою гра повинна з’явитися 30 грудня цього року.

Чи варто сприймати дату серйозно, поки невідомо, як невідомо взагалі, що це за проект. Спочатку, геймери поставилися з недовірою до цієї новини. Однак естафету у Tesco з розсекречення нової Call of Duty перинял магазин Target. Причому за їх даними шутер повинен з’явитися вже на початку листопада.

Два дні тому магазин Tesco виклав більш детальну інформацію про проект, що став розсіювати сумніви з приводу його правдивості. Так що, швидше за все, наступного тижня нас чекає великий анонс. Ну а ми поки наведемо нижче інформацію, яка відома на сьогоднішній день.

В Call of Duty: Ghosts буде представляти собою абсолютно нове покоління легендарного франчайзингу, яке буде побудовано на новій історії, і з абсолютно новим геймплеєм. Крім того в проекті візьме участь новий акторський склад, природно буде використаний і новий движок.


Запис опублікована в Новини з мітками Call of Duty: Ghosts. Читати запис.

Навігація записів

Оприлюднені деталі мультиплеєра в Lost planet 3
Реліз Watch Dogs відбудеться в листопаді