У цій статті ми розповімо, як можна видалити файл, в процесі видалення якого, постійно вискакує помилка.

Найчастіше помилки при видаленні файлів виникають із-за того, що файл посилається на якусь програму або використовується нею. Для того, щоб видалити такий файл, спочатку спробуйте просто перезавантажити комп’ютер. Якщо після перезавантаження файл все одно відмовляється видалятися, на допомогу прийдуть спеціально розроблені для таких цілей програми. Про одну з них ми розповімо в цій статті. Мова піде про програму Unlocker.

Завантаження програми

Скачати Unlocker можна з офіційного сайту.

Установка програми

Першим етапом установки Unlocker є вибір мови. Потім почнеться стандартна процедура установки програми. В процесі установки Вам буде запропоновано встановити Web сервіс Babylon Bar, який представляє собою надбудову до браузеру. Сенс встановлення таких сервісів в розширенні можливостей браузера, наприклад, як сказано в описі, Babylon Bar має вбудований перекладач, прогноз погоди, безкоштовні онлайн ігри і інші сервіси. Варто зауважити, що даний сервіс є доповненням до розглянутій програмі Unlocker. Встановлювати чи ні Babylon Bar – Ваша особиста справа. На роботу Unlocker це ніяк не вплине (рис.1).


Рис.1 Web сервіс Babylon Bar

 

Також під час установки Unlocker перед Вами з’явиться віконце з параметрами встановлюваної програми (рис.2).

Рис.2 Параметры Unlocker
Рис.2 Параметри Unlocker

 

Зверніть увагу, що тут представлені компоненти, що безпосередньо впливають на роботу Unlocker. Ми рекомендуємо Вам залишити галочки за замовчуванням. На цьому процес установки програми закінчений.

Робота з програмою

Після установки Unlocker з’явиться в списку програм, а її відобразиться значок на панелі інструментів. При запуску Unlocker представить Вам огляд папок (рис.3).

Рис.3 Обзор папок
Рис.3 Огляд папок

 

Тепер потрібно вибрати файл, який необхідно видалити. Після вибору файлу, натисніть ОК.

В нашому випадку на екрані з’явилося попередження (рис.4).

Рис.4 Выбор действия для файла
Рис.4 Вибір дії для файлу

 

Виберіть дію над файлом, наприклад, «Видалити» і натисніть ОК.

Після цього вибраний файл буде видалено (рис.5).

Рис.5 Информация об удаление файла
Рис.5 Інформація про видалення файлу

 

Для простоти роботи необов’язково весь час запускати Unlocker і шукати файл через огляд папок, достатньо просто клацнути по файлу правою кнопкою миші і вибрати в меню пункт «Unlocker». Після цього Вам буде запропоновано виконати дію над вибраним файлом (див. рис.4). У разі, якщо видаляється файл в даний момент використовується програмою, Unlocker запропонує розблокувати цей файл, тобто насильно розірвати зв’язок між працюючою програмою і файлом. Після цього файл можна видалити.

На закінчення хочеться відзначити, що, хоча неудаляемых файлів немає, є файли, які не варто видаляти. Перш ніж видаляти системні файли, спробуйте знайти по них яку-небудь інформацію. Можливо, видалення цих файлів призведе до серйозних помилок в операційній системі.

У випадку, якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Можливо Вас також зацікавить, як відновити випадково видалені файли або, навпаки, безповоротно видалити який-небудь файл.

Прочитати про це Ви можете у статті .

Джерело: http://chvv.com.ua/