Ще одним цікавим пристроєм, представленим на виставці International CES 2014 є Tobii EyeX Controller, яке створене компаніями SteelSeries і Tobii Technology. По суті це контролер, який дозволить управляти іграми за допомогою очей.

Передбачається, що це пристрій додасть в комп’ютерні ігри ще більше реалізму. Приміром, пристрій можна цікаво використовувати в рольових іграх. Завдяки ньому, інші персонажі зрозуміють, куди дивиться гравець і зможуть у відповідності з цим відреагувати. У футбольних симуляторах можна буде вибрати гравця щоб віддати йому пас. У грі типу Amnesia можна буде в прямому сенсі слова «не дивитися» на жахливого монстра. Загалом, застосування пристрою обов’язково знайдеться.

Продаж цього пристрою стартує вже в березні. Технологія вже випробувана. Треба сказати, що ця ідея далеко не нова, і навіть подібні пристрої вже існують, тільки вони використовуються не для ігор, а для того, щоб паралізовані люди могли керувати комп’ютером. Так відомий гітарист Джейсон Бейкер, якого тяжка хвороба прикувала до інвалідного візка, за допомогою цього пристрою навіть пише на комп’ютері музику. Так чому б і справді не використовувати його в іграх?!


Запис опублікована в Залізо з мітками Tobii EyeX Controller. Читати запис.

Навігація записів

Valve представили Steam Machines
Анонс Alien: Isolation