Зовсім скоро, геймери зможуть насолодитися останньою серією Splinter Cell: Blacklist, яку розробляє відома на сьогоднішній день компанія Ubisoft. Якщо вірити розробникам, то гра багато в чому буде перевершувати попередників.

В першу чергу слід сказати, що перші за історію Splinter Cell, агента фішера буде озвучувати не Майкл Айронсайд. Його роль тепер буде грати Ерік Джонсон, відомий по серіалу «Таємниці Смолвіля». Він записав для гри не тільки свій голос, але і руху за допомогою motion capture.

Якщо вірити розробникам, то нова технологія дозволить зробити анімацію набагато якісніше, ніж ми бачили її раніше. Правда по представленим роликам цього не скажеш, але будемо сподіватися, що Ubisoft стримає своє слово.

Дії гри будуть розвиватися через півроку після попередньої частини, тобто практично відразу. Третій ешалон, завдяки американському уряду, припинив своє існування. На місце нього з’явився Четвертий ешелон, керувати яким став Фішер. Завдання організації залишилися тими ж. Тепер Фішеру доведеться знешкодити групу, яка загрожує безпеці США.

При тому, що локації лінійний, а деякі події просто неминучі, у гравця в Blacklist все ж таки буде певна свобода дій. Крім того можна буде вибирати варіанти проходження, тобто більш прихований, або кривавий.

Все, що ти хотів дізнатися про аніме Бакуган можна знайти на сайті bakuganmania.ru. Всі сезони, всі серії можна дивитися прямо на сайті і причому абсолютно безкоштовно.


Запис опублікована в Огляди з мітками Blacklist, Splinter Cell: Blacklist. Читати запис.

Навігація записів

Гейб Ньюелл: про подальший розвиток комп’ютерних ігор
Blood Knights порадує любителів жанру