Компанія Radical Entertainment оголосила про те, що ПК версія гри Prototype 2 вийде тільки 24 липня, тобто на три місяці пізніше консольної версії гри. У своїй офіційній заяві компанія не розкрила причин відстрочки, але пообіцяла, що незабаром з’являться свіжі і більш докладні новини по цій темі.

Зважаючи на перенесення релізу версії для ПК, оновлення контенту під назвою RADNET Edition, який представляє собою набір з 55 фичей, включаючи внутрішньоігрові події, аватари, динамічні теми, добірки відео та багато іншого, пройде так само тільки для консольної версії і ключ активації безкоштовного контенту отримають лише ті, хто купив консольну версію Prototype 2 у числі перших. Користуватися цією перевагою власники консолей 7 тижнів, після чого їх персонажі можуть отримати здатність до зміни вигляду.

На жаль, нічого подібного для віддають перевагу грати на ПК не було оголошено. Будемо сподіватися, що затримка все-таки обумовлена чимось конструктивним і якась частина додаткового контенту вже буде присутній у версії для ПК до часу її релізу.

Реліз Prototype 2 для PlayStation 3 і Xbox 360 відбудеться згідно графіку 24 квітня.


Запис опублікована в Новини з мітками Prototype 2, реліз перенесено. Читати запис.

Навігація записів

En Masse встановить строгий IP контроль в Tera
Нові факти про Shogun 2: Fall of the Samurai