Видавництво Ubisoft Entertainment спільно з компанією «Фабрика Онлайн» випустять російськомовну версію стратегії Anno Online. Нижче ви можете подивитися російськомовний прем’єрний трейлер гри. Також розробники пропонують охочим взяти участь в бета-тестуванні гри, яка буде закритим.

Для прийняття участі в бета-тестуванні, потрібно отримати ключ: для цього слід пройти реєстрацію на сайті гри. Треба сказати, що автори надали досить багато ключів, але, природно, це не означає, що ключів вистачить на всіх. Тому, якщо у вас є бажання взяти участь в ЗБТ, то покваптеся.

Що стосується особливостей нової гри, то слід відзначити наявність двохсот унікальних будівель і півтори тисячі будівель для кожного міста, також з’явилася система асинхронної торгівлі з іншими гравцями, яку можна вести по всьому світу. Крім цього, на острові введено двадцять тисяч декоративних об’єктів. Примітний і той факт, що над створенням Anno Online працювала німецька студія Blue Byte, яка відома шанувальникам стратегій за проектами Settlers і оригінальних ігор серії Anno.


Запис опублікована в Новини з мітками Anno Online. Читати запис.

Навігація записів

Готується ремейк гри Мор Утопія
Відбувся реліз World of Warplanes