Пристрій Oculus Rift швидко отримав популярність на ринку, і природно, цей факт не міг залишитися не поміченим серед виробників. Раніше ми вже говорили, що компанія Sony працює над створенням свого шолома віртуальної реальності. Тепер і Valve Software заявила про створення власного конкурента Oculus Rift.

Майк Эбраш, інженер з компанії Valve, повідомив, що новинку студія продемонструє на саміті Steam Dev Days, тобто в січні майбутнього року. Також Эбраш сказав, що студія вважає технології віртуальної реальності досить перспективними і давно ними цікавиться. Сам шолом Valve заточують під Steam, відповідно його можливостями зазнає зміни і сам сервіс. Розробники в рамках Steam Dev Days поділяться інформацією про нову операційну систему, яка отримала назву SteamOS , а також про ігрових платформах Steam Machines.

Цікавий той факт, що шолом віртуальної реальності не так давно анонсували Рік Джонсон і Джері Эллсворт – колишні співробітники компанії Valve. Не виключено, що в основі обох проектів лежить одна і та ж концепція, однак це все лише припущення.


Запис опублікована в Залізо.

Навігація записів

Gran Turismo 6 можна буде придбати контент за гроші
The Last Guardian все ще в розробці