Якось ми писали про те, що гра Neverwinter Online на стадії бета-тестування. Зараз стало відомо, перший етап тестування пройшов успішно, тому студія Perfect World Europe вирішила завчасно перейти до другого.

Доступ до другої частини закритого бета-тестування отримувати власники ключів на ЗБТ, а також володарі «Набору Засновників». Тестування розпочалося сьогодні, а завершиться 25 листопада в годину ночі, тоді сервера знову будуть закриті.

Весь другий етап тестування буде присвячений двом речам. В першу чергу для гравців буде відкрито магазин, при цьому гроші за будь-які внутрішньоігрові будуть повернуті з початком відкритого бета-тестування. Другий важливий момент – це те, що 23-го листопада з семи вечора до дев’ятої вечора Москві буде вироблено важливе навантажувальне тестування, якщо в цей час ви хоча б годину пробудете в Neverwinter Online, то отримаєте Піратську унікальну капелюх, яку більше не буде можливості отримати.

За подальшим розвитком подій слідкуйте на нашому сайті, до того ж, зовсім скоро має розпочатися відкрите бета-тестування, в якому зможуть прийнято участь всі бажаючі.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Plants vs. Zombies: Garden Warfare
Подробиці доповнення Battlefield 4: Second Assault