Цим постом ми порадуємо любителів трилогії Mass Effect. Зовсім недавно з’ясувалося, що компанія BioWare хоче перевидавати гри на сучасних приставках. Судячи з усього, мова буде йти не просто про портуванні, а про осучаснених версіях з хорошим дозволом і високим значенням FPS.

Треба сказати, що якесь остаточне рішення компнії поки не було принячто. Однак той факт, що обговорення деталей перевидання йдуть повним ходом, на своїй сторінці у твітері підтвердив керуючий менеджер компанії Аарін Флін.

Як написав Аарін, зараз можливість перевидання обговорюється всередині компанії. Як тільки будуть визначені конкретні плани, BioWare поділиться цим рішенням з громадськістю. Крім того, в даний момент розробники трудяться над Mass Effect 4, що також стало приємною новиною.

Нагадаємо, що перша серія Mass Effect була випущена для консолей ще в 2007 році, пізніше гра стала доступною і для ПК. Mass Effect гри можна описати як рольовий бойовик. Остання, третя частина з’явилася навесні 2012 року. Вона вперше привнесла в серію багатокористувацький режим. Тепер фанати з нетерпінням очікують від розробників четверту частину, яка, за чутками, має стати кращою.


Запис опублікована в Новини з мітками Mass Effect 4. Читати запис.

Навігація записів

3D Realms змінила власника
Анонс State of Decay Lifeline