Судячи з усього, Electronic Arts вирішила в цьому році розправитися з усіма своїми не зовсім і не в усьому успішними франшизами. Раніше була пущена в витрата Medal Of Honor, тепер справа дійшла і до Dead Space.

Остання частина франшизи сильно засмутила керівництво ЕА млявими продажами, тому було прийнято рішення припинити роботи над Dead Space 4 і зайняти хлопців з Visceral Games іншим проектом, а членів другого колективу — Visceral Montreal, які також працювали над проектом – взагалі розформувати.

Нагадуємо, що Dead Space 3 вийшла в продаж на початку лютого і запропонувала гравцям зануритися в похмурий науково-фантастичний світ з помітним ухилом у досить захоплюючий і якісний кооператив.

В ході проходження гри, геймери можуть дізнатися про подальшу долю космічного інженера Айзека Кларка, який оголосив війну некроморфам — вкрай небезпечним і неймовірно кровожерливих тварюк, які здатні перетворювати представників всіх форм життя (точніше – остиглі тіла своїх жертв) в собі подібні істоти.

В кінці місяця, тим не менш, виходить планове додаток Dead Space 3: Awakened.


Запис опублікована в Новини з мітками Dead Space 3, Dead Space 3: Awakened, Dead Space 4, Electronic Arts, Medal of Honor. Читати запис.

Навігація записів

Гряде нова екранізація Tomb Raider
Funcom взялася за PvP в The Secret World