Якщо ви любите рольові ігри, то рекомендуємо ознайомитися з даним постом. Як стало відомо компанія Deep Silver представило «ігровий громадськості» свій новий проект — гру Sacred 3. Навіть більше того, видавництво вже намітив приблизні терміни релізу RPG. Игруможно буде придбати вже влітку. Вона буде доступна для ПК і приставок минулого покоління

Також видавництво вирішило продемонструвати любителям відеоігор перший трейлер, який ми пропонуємо вашій увазі.

Один з працівників компанії повідомив, що при створенні Sacred 3 розробники намагалися гармонійно поєднати офлайновую і онлайнову складові. Ця задача була вирішена за рахунок створення кооперативного режиму. Цей режим буде володіти центральної роль в новому проекті.

Розробники розраховують, що цей крок дозволить залучити нових користувачів до серії, яка у свій час користувалася великою популярністю.

Нагадаємо, що видавництво Deep Silver викупило права на ігри під назвою Sacred у Ascaron Entertainment ще навесні 2009-го року. Продаж прав була пов’язана з банкрутством останньої. Не завжди у розробників виходить відродити популярні серії, але, сподіваємося, що у Deep Silver все вийде.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Final Fantasy знову з’явиться на PC
Клифф Блежински буде займатися мережевими проектами