Неприємна новина для власників PlayStation 4, а також тих. Хто збирається її придбати, надійшла з піднебесної. Один з працівників виробничого гіганта FOXCONN, де і збирається консоль нового покоління, завив, що робітники цієї компанії хочуть саботувати випуск PS4. Таким чином вони хочуть поквитатися з керівництвом підприємства, яке дуже дешево оцінює їх працю.

За словами цієї людини FOXCONN не виконує свої обов’язки, тому робітники не будуть намагатися, збираючи консоль. Нагадаємо, що скарги на шлюб нової приставки з’явилися ще до того, як почалися офіційні продажі в Америці. Цілком можливо, що причина цих проблем тепер дійсно ясна.

Від Сюхэй Йошіда, глави Sony Worldwide Studios моментально пішла реакція на цю заяву. Він сказав, що шлюб PlayStation 4 не перевищує позначку в чотири десятих відсотка від усієї відвантаженої покупцям партії приставок, тому ніякого приводу панікувати немає.

В любо випадку, приємного мало, тому залишається сподіватися, що керівництво FOXCONN все-таки зможе залагодити питання з робітниками і власникам PlayStation 4 не доведеться зіткнутися з неприємним сюрпризом в ході експлуатації своєї консолі.


Запис опублікована в Залізо, Новини з мітками PlayStation 4. Читати запис.

Навігація записів

Відбувся реліз Need for Speed: Rivals для PS4
Bethesda незабаром анонсує Fallout 4