Пропонуємо вашій увазі перший перекладений промо-ролик сюжетного доповнення для гри BioShock Infinite яке називається Burial at Sea.

Ролик до Burial at Sea створений в стилі расследовательских паранормальних американських програм 80-х. Згідно з сюжетом, розслідується справа про загадковому підводному місті. Мова йде про Захваті, який знайомий геймерам за попередній частині гри. Правда всі локації підводного міста перероблені на новому движку.

Події будуть розвиватися під кінець 1959-го року, на передодні революції. Не дивлячись на те, що Елізабет буде незнайома з Букером, розробники кажуть, що сюжетна частина продовження буде не повністю відірване від Infinite.

Burial at Sea буде складатися з двох епізодів. У першому головною дійовою особою стане Букер Девітт, і весь епізод буде наповнений екшном. Відповідно, головною героїнею другого епізоду буде Елізабет. Її, звичайно ж, з дробовиком на переріз ми не побачимо. Своїх ворогів вона буде намагатися усунути хитрістю і розумом, тобто процес тут ми побачимо стелс.

Перший епізод вже піддається бета-тестування і з’явиться зовсім скоро – 12-го листопада, другий же на ранній стадії розробки, і з’явиться у продажу навесні наступного року.


Запис опублікована в Новини з мітками BioShock Infinite, Burial at Sea. Читати запис.

Навігація записів

Подробиці видання Injustice: Gods Among Us. Ultimate Edition
Battlefield 4 отримала чудовий мультиплеєр