Компанія Ubisoft нарешті прислухалася до думки громадськості і назавжди усунула Uplay Passport в Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Нагадаємо, що Black Flag скаржилися на те. що в результаті вимоги коду на активацію онлайну, під час проходження компанії вони не завжди могли отримати повний ігровий досвід. До цієї скарги Ubisoft поставилася з розумінням. Про це свідчить замітка в блозі, в якій говориться що в даний момент стерта грань між багатокористувацької грою і компанією, тому часто включаються онлайн-елементи.

З цієї причини, починаючи з Assassin’s Creed IV включно, розробники усунули Uplay Passport. Причому, в іграх Ubisoft взагалі більше ніколи не геймером не доведеться відволікатися на введення пароля, щоб підключитися до мультиплееру. Щоб відкрити вільний вхід в мультиплеер, всім власникам четвертої частини Assassin’s Creed треба завантажити оновлення для гри. Тим геймерам, які вже купив код, який виявився зайвим, пропонується звернутися в техпідтримку Ubisoft свого регіону.

Нагадаємо, що гра Assassin’s Creed IV: Black Flag з’явилася у продажу на минулому тижні, ознайомитися з нею пропонуємо тут.


Запис опублікована в Новини з мітками Assassin’s Creed IV: Black Flag, Uplay Passport. Читати запис.

Навігація записів

Batman: Arkham Origins залишає двояке враження
White Heaven вийде на початку наступного року