Незадовго до виходу гри Spartacus Legends, компанія Ubisoft вирішила нагадати про неї новим трейлером, який отримав назву «The will of the mob», що в перекладі означає «Воля натовпу». З цього трейлера можна коротко дізнатися про особливості гри. По суті, він є скороченою версією офіційного трейлера, проте в ньому з’явилися нові уривки ігри і озвучений він новим диктором.

Spartacus Legends створена за мотивами популярного телевізійного серіалу «Спартак». У гравця в ній є шанс вирости від звичайного раба до зірки Колізею. Модель гри буде — free-to-play, іншими словами, вона буде поширюватися безкоштовно, а от зброю та інше спорядження доведеться купувати. Гра може сподобатися не тільки фанатам серіалу, але і просто любителям історії Стародавнього світу, а також просто кривавих файтинга.

Відповідно до інформації наведеної в свіжому трейлері, Spartacus Legends буде доступна вже 26 червня цього року. Проте найцікавішою новиною трейлера є те, що в ньому з’явився пункт PC, в попередніх роликах такої платформи підпису не було. Значить пограти в гру зможуть не тільки власники консолей.

Ну а зараз пропонуємо ознайомитися з самим трейлером.


Запис опублікована в Новини з мітками Spartacus Legends. Читати запис.

Навігація записів

Kane & Lynch заморожені?!
Відбувся реліз Magrunner: Dark Pulse