Компанія Games Workshop спільно з підрозділом Eutechynx в Британії анонсували чергову гру у всесвіті Warhammer 40,000. Гра отримала назву Warhammer 40k: Storm of Vengeance. У ній буде розкритий конфлікт між орками і космодесантника, який стався на планеті Piscina IV. Космодисантникам доведеться захищати планету від орків.

Розробники визначили жанр ігри як «lane strategy», правда, що ховається за таким позначенням, поки не ясно. Модно припустити, що нас чекають битви на подобі Tower defence. Певне уявлення можна отримати про це, якщо згадати фільм «300 спартанців». У грі адже доведеться захищати планету за допомогою сотні солдатів. Реліз Storm of Vengeance намічений на початок майбутнього року для ПК і мобільних пристроїв.

Нагадаємо, що Warhammer 40,000 – це похмура, технофэнтезийная вигадана всесвіт. Події розгортаються в 41-му тисячолітті. Спочатку це була настільна гра-варгейм, стала переосмисленням більш старої гри Warhammer Fantasy. Всесвіт включає в себе галактику Чумацький Шлях з величезною кількістю, космічних станцій і планет. За мотивами гри випущені не тільки комп’ютерні ігри, але навіть книги, комікси і аудіокниги.


Запис опублікована в Анонс з мітками Warhammer 40k: Storm of Vengeance. Читати запис.

Навігація записів

NVIDIA вважає PC кращим рішенням для ігор
Total War: Rome 2 — Caesar in Gaul