Компанія wargaming збирається провести різдвяний благодійний стрім по багатокористувацькому екшену world of warships. Пряма трансляція розпочнеться 10 грудня о 20:00 за московським часом і триватиме протягом 24 годин. У глядачів буде можливість зробити пожертвування і заробити внутрішньоігрові нагороди.

Всі отримані кошти попрямують до благодійного фонду save the children, який допомагає забезпечити дітям здорове дитинство, дати їм доступ до освіти і гарантувати безпеку. Крім того, в продаж на пк і в консольній версії world of warships: legends надійдуть спеціальні внутрішньоігрові набори, всі виручені гроші за яких також підуть в даний фонд.

«ми вдячні нашому благодійному партнеру save the children за можливість підтримати організацію в її прагненні захистити нужденних і поліпшити умови їх життя», — зазначив сергій воробйов, директор продукту world of warships. «у співтоваристві world of warships святкові настрої відчуваються особливо яскраво, і тому в своєму прагненні поділитися нашим радісним настроєм з усім світом ми вирішили дати гравцям можливість згуртуватися в ім’я благої справи і підтримати гідне починання».

Трансляція проходитиме на офіційному twitch-каналі гри world of warships.