Космосимулятор Star Citizen не перестає дивувати. Яким-то незвичайним чином грі вдається притягувати гроші як ніяким іншим проектам. Буквально кілька днів тому в мережі була оприлюднена інформація, що збори на створення гри перевищили 31 мільйон доларів. Вже зараз стало відомо, що загальна сума зборів перевалила за тридцять три мільйони доларів.

Така швидкість надходження грошей від користувачів просто вражає. Можна тільки гадати, яка ж буде підсумкова сума, яку збере команда Кріс Робертс. Може, сорок, п’ятдесят мільйонів? Можливо більше?

Що стосується нагород користувачам, розробники Star Citizen наділять гру двома новими кораблями, перше — це цивільно-дослідне судном Anvil Carrack, яке обладнане паливними баками збільшеної ємності, а також невеликий бойовий корабель Drake Herald, призначений для швидкої доставки різної секретної інформації.

Для тих, хто не чув про проект, Star Citizen спочатку буде випущена в версії на РС, гра надійде в продаж у другому півріччі майбутнього року. Цілком можливо, що пізніше гра з’явиться і для консолей нового покоління. Єдине, з точністю можна сказати, що гра ніколи не вийде для Xbox 360 і PlayStation 3.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

GTA 5 отримає ще одне доповнення?!
Анонсовано додаток до Batman: Arkham Origins