Всупереч рекомендаціям apple, мало хто захищає iphone паролем більше ніж з чотирьох символів. По-перше, таку комбінацію ще потрібно придумати, адже скористатися для її введення менеджером паролів не вийде. А, по-друге, її банально довше вводити, особливо, якщо використовувати не тільки цифри, але і букви. Але навіть цей факт не заважає багатьом забути свій пін-код блокування. Як правило, таке відбувається, якщо дуже довго не користуватися паролем, віддаючи перевагу біометрії. Пам’ять поступово твердне, і заповітна комбінація просто розпорошується по чертогам вашого розуму. І що ж робити в таких ситуаціях? вихід-є.

Забули пароль від iphone? нічого страшного, його можна скинути

Як скинути пароль на айфоне через icloud

скинути пароль від iphone без комп’ютера можна досить швидко і невимушено. Найпростіше це зробити за допомогою сервісу «локатор». Він дозволяє відкотити айфон до заводських налаштувань і таким чином зняти з нього блокування. Природно, всі дані з пам’яті вашого смартфона втечуть, але це не велика проблема, якщо ви маєте доступ до облікового запису apple id. Так ви зможете відновити резервну копію з хмарного сховища і повернути iphone в початковий стан.

 • перейдіть на сайт icloud і авторизуйтесь у своєму обліковому записі apple id;
 • натисніть «знайти iphone ” і у випадаючому вікні зверху виберіть свій iphone;

Скинути пароль від iphone можна навіть без комп’ютера через локатор

 • дочекайтеся його завантаження і в картці зліва виберіть ” стерти iphone»;
 • підтвердіть видалення і дочекайтеся скидання налаштувань, а потім відновіть резервну копію.

Аналогічним чином можна скинути пароль від iphone прямо в додатку “локатор” з іншого вашого пристрою, якщо у вас їх кілька. Для цього навіть не потрібно заходити на icloud.com .

Мінус цього способу полягає в тому, що видалити пароль на айфоне без інтернету не вийде. І смартфон, і комп’ютер, з якого ви авторизуєтеся в своєму обліковому записі, повинні бути підключені до мережі. Незважаючи на широку доступність стільникових мереж або wi-fi, іноді до них просто немає доступу. Тому в таких ситуаціях скидання пароля iphone через локатор відразу відпадає, і доводиться шукати альтернативу.

Як скинути пароль на айфоне через комп’ютер

В якості альтернативного способу розблокувати iphone без пароля відмінно підійде додаток-помічник tenorshare 4ukey. Не лякайтеся. Воно не призначене для обходу блокування активації вкрадених смартфонів. Тому ні про яке зломі не йтиме й мови. Функціонально утиліта діє приблизно так само, як і itunes, тільки влаштована вона набагато зручніше. Ви зрозумієте це за наведеною нижче інструкцією:

Скинути пароль від iphone можна легко і зручно

 • запустіть програму та натисніть»почати”;
 • введіть iphone в режим dfu кнопкою внизу;

4ukey видаляє пароль без будь-яких проблем

 • підтвердіть завантаження найновішої версії ios;
 • на наступному етапі натисніть на кнопку ” видалити»;

Введіть iphone в режим dfu, скачайте нову версію ios і дочекайтеся скидання пароля

 • дочекайтеся процедури і активуйте iphone заново;
 • активуйте iphone і відновіть резервну копію.

За замовчуванням tenorshare 4ukey видаляє дані з вашого iphone разом з паролем, але, якщо ви використовуєте ios з 11 по 13, то весь їх можна зберегти .

Завантажити 4ukey

Утиліта tenorshare 4ukey зручна тим, що, по суті, всі дії з підготовки iphone до відкату налаштувань до заводських і скидання пароля вона виконує сама. Наприклад, завдяки їй вам не доведеться вводити iphone в режим відновлення самостійно. Це можна зробити натисканням всього лише однієї кнопки. Ті, кому доводиться вручну “ловити” режим dfu, знають, наскільки це незручно, не кажучи вже про те, щоб вивести iphone з нього.

Як видалити пароль на айфоне за допомогою айтюнс

Незважаючи на те що в купертіно відмовилися від itunes в нових версіях ос, всі її функції були перенесені в finder. Тому взаємодія з пристроями apple через комп’ютер будується рівно за тим же принципом, пропонуючи в тому числі скидання даних, якщо ви забули пароль від iphone. Інша справа, що з точки зору зручності вся процедура влаштована не так інтуїтивно, як у випадку з tenorshare 4ukey. Але у тих, хто не бажає розпорошуватися на стороннє по, інших варіантів все одно немає.

Скинути пароль від iphone / ipad можна через itunes або finder

 • у діалоговому вікні виберіть ” відновити»;
 • дочекайтеся оновлення прошивки iphone і скидання даних.

скидання пароля від iphone через itunes і finder влаштований приблизно однаково. І в тому, і в іншому випадку потрібно ввести смартфон в режим dfu , а потім натиснути “відновити”.

Головна незручність цього способу полягає в тому, що itunes і finder влаштовані недостатньо інтуїтивно. Непідготовленому користувачеві буде складно розібратися з тим, що таке режим dfu , як ввести в нього iphone і тим більше як повернути смартфон в робочий стан. Apple припускає, що, якщо вже ви вирішили провести процедуру відновлення, то хоча б приблизно уявляєте, як працює режим відновлення і як його активувати.

Що робити, якщо забув пароль від айфона

Четвертий спосіб, який чомусь зазвичай не описується в інструкціях, полягає в тому, щоб звернутися в сервісний центр apple . Причому дуже бажано, щоб це була авторизована майстерня. Цей спосіб підійде тим , хто сам боїться виконувати процедуру відновлення iphone до заводських налаштувань , скидаючи пароль таким чином. Само собою, дана послуга не буде безкоштовною. Але вже краще заплатити відразу, ніж перетворити смартфон в цеглу і все одно піти в сервіс.

Скинути пароль від iphone вам можуть в будь-якому авторизованому сц

 • опишіть ситуацію і залиште пристрій в сц;
 • дочекайтеся дзвінка з сц і заберіть скинутий iphone.

Віддалено вам пароль від айфона не скинуть , тому швидше за все доведеться відвідати сервісний центр особисто . Втім, воно і надійніше. Там хоча б гарантію дадуть.

Важко сказати, скільки коштує скинути iphone . Але якийсь час назад я звертався в сц за відновленням пошкодженої прошивки на ipad , і з мене взяли всього 600 рублів. Так що вважаю, скидання налаштувань і пароля буде коштувати приблизно тих же грошей. Оплатити їх можна буде на місці карткою або готівкою, в залежності від того, як вам буде зручно. В авторизованих сервісних центрах це не проблема. Головне-не переплутайте і не попадіться в нелегальну майстерню.