Спідраннери distortion 2 і ahady за останні два дні встановили світовий рекорд по проходженню всіх босів в грі bloodborne – менше години. Distortion 2 прийшов першим, показавши вражаючі 59:03, але ahady побив його на наступний день, показавши 58:45.

На відміну від процентних спідранов, в яких гравці просто повинні дістатися до кінцевих титрів гри якомога швидше, в “пробігу всіх босів” перед гравцями стоїть завдання, як ви вже зрозуміли, вбити всіх босів в грі.

Але чому цей забіг раптом знову став таким популярним? нещодавно був виявлений баг, який дозволяє гравцям зловживати гарматою – потужною вогнепальною зброєю. Більшість анімацій зброї пропускається (що дає йому скорострільність), і воно не витрачає патрони, що дозволяє з відносною легкістю розправитися з безліччю босів. Баг вимагає деякої вправності, але все ж дивно, що він залишався в грі невиявленим близько шести років.

З тих пір як цей баг був виявлений, кілька бігунів намагалися використовувати його, щоб побити старий світовий рекорд – трохи більше години. Враховуючи, що спідраннери освоїли всі кращі стратегії для босів, цей баг економить не так багато часу, як можна було б очікувати, але він все одно абсолютно змінює гру.