Незважаючи на те, що дональд трамп пішов з президентської посади, його популярність тільки зростає і приносить доходи. Як повідомило сьогодні інформаційне агентство bbc, що належить 45-му президенту сша стартап tmtg залучив 1 млрд доларів в області pipe-фінансування, що представляє собою вкладення приватних інвесторів в публічний бізнес-проект. На сьогоднішній день імена вкладників не озвучені.

Сам власник стартапу наступним чином прокоментував цю подію: «успіх нашого стартапу стає тим маячком, який вказує на необхідність покінчити з політичною нерівністю і цензурою. Зростання капіталу компанії дозволить їй вибитися на більш вільний шлях і вистояти тиск техногігантів».

Найближчим часом очікується spac-злиття стартапу з digital world acquisition corp, біля керма якої стоїть патрік орландо. Цікаво помітити, що у вересні поточного року компанія залучила 293 млн доларів за допомогою інвесторів, які виступають опонентами трампа.

В даний момент, в очікуванні злиття, цінні папери digital world збільшилися в ціні на 10 доларів в порівнянні з колишніми показниками. Таким чином, загальний інвестиційний обсяг стартапу може піднятися до позначки в 1.25 млрд доларів. Але при цьому медіасеть truth social, що належить стартапу, публікує статті та новини «без політичної нерівності, поза дискримінацією» про життя і діяльність компанії.

Правда досі платформа так і не опублікувала жодного клієнтського додатка або бізнес-плану. Про що це може говорити? не будемо робити поспішних висновків, а просто простежимо за ситуацією.