Гра Asphalt 8 разом з першим оновленням і отримала нову назву — Asphalt 8: На зліт, а також статус безкоштовною. Причому, за заявою видавця, безкоштовної вона стала назавжди.

Asphalt 8: Airborne є однією з найпопулярніших комп’ютерних ігор серед геймерів, які люблять красиву графіку на автомобільних платформах. Тому те, що вона гра стала безкоштовною і змінила назву, є прикметною новиною. Однак модель монетизації, а також ціни на внутрішньоігрові покупки залишилися незмінними.

Оновлення увійшли: сім нових треків, серед яких Ісландія, Невада, Токіо і деякі інші, а також нові аукціонні чемпіонати, швидкий пошук матчів, розширена статистика, змінене управління і нові підсилювачі. Крім того в оновлення додає ще один автомобіль – Renault Clio R. S. 200 EDC.

Пропонуємо вашій увазі трейлер з цим автомобілем, в якому знялися живі актори упереміш з епізодами з гри. У зйомках ролика прийняв участь: пілот формули 1 Шарль Пік, автогонщик Нельсон Панчьятичи, ралійний гонщик Жан Раньотти і деякі інші люди.


Запис опублікована в Новини з мітками Asphalt 8: На зліт. Читати запис.

Навігація записів

Вихід Sony PlayStation 4 не відміняється
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes в Росії видасть 1С-СофтКлаб