Даною новиною ми порадуємо любителів всякого роду хорроров. Як стало нещодавно відомо, вже в першому наступного року у продажу з’явиться пригодницька хоррор-гра, яка отримала назву White Heaven, створена на движку Unreal Engine 4.

Згідно з сюжетом White Heaven, холодною зимою головного героя викрадають гри бандити. Вони хочуть отримати за нього у родичів великий викуп. Його ув’язнили в занедбаному готелі, під назвою White Heaven. За законами жанру, з цього моменту починається найстрашніше — двері в кімнаті, в яку помістили головного героя, відкривається сама, після чого відбувається всяка чортівня. Однак герой не збирається покидати це місце без ватажка банди, яким є дівчина. Поки бандити тримали його під замком, він встиг в неї закохатися.

Гра White Heaven повинна з’явитися на початку 2014 року якраз тоді, коли ми будемо спостерігати за вікном холодну зиму. Хоррор буде підготовлений для Mac і PC. Особливість White Heaven полягає в тому, що гра створена на основі движка Unreal Engine 4. Буде підтримуватися Oculus Rift, що дозволить ще більше зануритися цей крижаний в кошмар.

Будемо сподіватися, що гра дійсно зможе нам нерви полоскотати. Ну а зараз пропонуємо подивитися ролик.


Запис опублікована в Новини з мітками White Heaven. Читати запис.

Навігація записів

Ubisoft скасував Uplay Passport
Warside — шутер з механікою двомірної аркади