Як виявилося, компанія Disney вже давно перейнялася ідеєю розформування студії Junction Point, яка була заснована дизайнером Уорреном Спектором (Warren Spector), відомого широкій громадськості багато в чому в якості творця кіберпанк хіта Deus Ex.

Видавці більш не бачать причин продовжувати розвивати напрямок, який запропонував Спектор і його колеги, які весь цей час працювали над створенням ігор Disney Epic Mickey і Disney Epic Mickey 2.

Про плани самого Спектора на майбутнє нам поки нічого не відомо, але враховуючи талант і неиссякающую любов до роботи, варто вважати, що довго сидіти без діла Уоррен не буде.

Хотілося б нагадати нашим читачам, що Спектор, який доклав чимало зусиль для виходу Deus Ex, заснував власну студію Junction Point в 2005 році, яка стала частиною Disney в 2007 році, в 2010 році студія випустила платформер Epic Mickey для Wii, яка, на жаль, не дивлячись на свою незвичайність і амбіційність, мала більш ніж мляві продажу. Epic Mickey 2, що вийшла в минулому році на декількох популярних платформах не виправдала надій видавців і послужила початком кінця студії Спектора.


Запис опублікована в Новини з мітками Deus Ex, Disney Epic Mickey, Уоррен Спектор. Читати запис.

Навігація записів

Ось як треба грати в Call of Duty!
Medal of Honor — давай, до побачення!