Днями відбулося крупно подія в ігровому світі, для любителів футбольних симуляторів. На полицях магазинів з’явилася Fifa 2014. Серія стала не просто самим головним футбольним симулятором, але й однією з найпопулярніших ігор в світі.

Fifa 2014 зустрічає гравців новим інтерфейсом, який бачили напевно всі ще за місяць до релізу. Що стосується поодиноких розваг, то зазнав зміни режим кар’єри, в якому з’явилася система скаутів, Skill Games став ще більш просунутим. Останній режим більше схожий на набір міні-ігор, але дають при цьому максимальне уявлення про ігровій механіці. Навіть прості вправи, такі як човниковий біг з м’ячем, вимагають певної вправності рук. Окремо можна тренувати, всі основні моменти гри.

Проте головною «фішкою» FIFA 14 є FIFA Ultimate Team, в якому гравець повинен вести до успіху команду з випадкового набору футболістів. Без особливих змін залишилися онлайн-матчі, серед яких Seasons, Online Friendlies і Head to Head, а також гра за одного футболіста. Ще оновлення – це поява в грі Донбас-Арени.

Звичайно, слід сказати і про оновлену фізики. Тепер м’яч вимагає більш уважного звернення, і може піти від обох команд. Завдяки цьому гра стала ще більш реалістичною.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Передзамовлення доступний Gran Turismo 6
Доповнення до The Sims 3 — Midnight Hollow