Тор стане першим месником, який отримав четвертий сольний фільм, а наступною пригодою бога грому ми зможемо насолодитися вже в наступному році.

Поки що, мало що конкретно відомо про сюжет стрічки, але склад персонажів вражає, оскільки, крім тора і джейн фостер, ми побачимо вартових галактики в повному складі, зевса у виконанні рассела кроу, валькірію, і, зрозуміло, горра, вбивцю богів, якого виконує крістіан бейл.

Раніше, режисер тайка вайтіті тізеріл, що фільм буде ще більш божевільним, ніж « рагнарек », і в новому інтерв’ю screen rant, художник енді парк підтвердив слова свого колеги по фільму. Відповідні коментарі ви можете прочитати нижче:

« тор: любов і грім ” розсовує межі того, чого всі очікують. Ви будете здивовані, а візуальні ефекти будуть цьому відповідати. Цей фільм шалено дикий, і це дуже захоплююче. Я не можу дочекатися моменту, коли всі побачать це, працювати над проектом було неймовірно, створюючи персонажів і ключові кадри для них. Це буде чудовий фільм, я впевнений.

Незважаючи на те, що про фільм, як уже згадувалося, відомо дуже небагато, це не означає, що він не є одним з найбільш очікуваних в четвертій фазі mcu. І, як ми наближаємося до випуску, коли ми почнемо дізнаватися офіційні деталі, очевидно, очікування тільки зростатиме.