Стаття від 15.11.2021: компанія samsung готує до випуску чергову модель смартфона з лінійки galaxy a, яка повинна з’явитися на ринку на початку наступного року. Це модель galaxy a33 5g з дизайном і деякими характеристиками якої ми можемо познайомитися вже сьогодні.

Це стало можливим завдяки інсайдеру onleaks, який у співпраці з сайтом 91mobiles опублікував в мережі рендери новинки, а також її основні технічні характеристики.

Отже, нам готують смартфон оснащений 6,4-дюймовим дисплеєм з u-подібним вирізом під об’єктив селфі-камери. Найімовірніше екран смартфона буде мати super amoled панель fhd + дозволу.

Основна камера у цій моделі буде мати чотири сенсора, об’єктиви яких об’єднають в модуль прямокутної форми з округленими кутами.

Крім того, на зображеннях новинки ми бачимо usb type c порт, динамік на нижньому торці корпусу і слот для sim-карт. Що стосується 3.5-мм роз’єму для підключення навушників, то він тут відсутній.

Сканер відбитків пальців у цій моделі буде, схоже, розміщений під екраном, що є підтвердженням того, що її оснастять amoled дисплеєм. Згідно з наявними на сьогоднішній день відомостями galaxy a33 5g буде надходити в продаж в помаранчевому, блакитному, чорному і білому кольорах.

Джерело

додано 02.12.2021:

Як повідомляє корейський сайт the elec, згідно з наявними у них відомостями, в наступному році недорогі смартфони samsung зможуть похвалитися водонепроникністю.

Серед них буде і смартфон galaxy a33 . В цілому лінійка galaxy a сповниться чотирма новими моделями: galaxy a33, a53, a53 5g і a73 5g.

Джерело

схожі матеріали: