Компанія nintendo оголосила про те, що з 1 грудня гарантія на nintendo switch, ігри та аксесуари для консолі збільшилася до двох років. Однак нова політика не поширюється на сімейство nintendo 2ds і nintendo 3ds, а також пов’язані з ними продукти. Подробиці нововведення російського підрозділу дізналося видання gamemag.

Джерело зображень: nintendo

Раніше на всі вітчизняні консолі nintendo switch (привезені «nintendo росія») поширювалася гарантія в один рік, за винятком nintendo switch oled — модель відразу надійшла в продаж з новим гарантійним терміном. А на картриджі і фігурки amiibo її зовсім не було. Тепер же гарантія на електронну та / або механічну сучасну продукцію компанії становить два роки.

У перелік входять консолі сімейства nintendo switch і аксесуари для неї: док-станції, блоки живлення, контролери, підзаряджаючі тримачі joy-con, блоки батарей aa для joy-con, регульовані підставки для підзарядки nintendo switch. А також фізичні копії ігор, фігурки і карти amiibo. На чохли, захисні плівки, ремінці, тримачі і рулі nintendo гарантію не дає в принципі.

«прагнучи до постійного підвищення якості обслуговування клієнтів, ми планували спростити процес здійснення ремонту безпосередньо у nintendo росія, і тепер можемо підтвердити, що гарантія імпортера на продукти nintendo switch (з механічними та/або електронними деталями) і amiibo (фігурки і карти) в росії була продовжена до 24 місяців. Це дозволяє споживачам бути впевненими в тому, що вони можуть безпосередньо зв’язатися з nintendo в разі виникнення будь-яких проблем в будь — який час протягом перших двох років після покупки», – заявив представник «nintendo росія».

Що важливо, розширена програма гарантії охоплює продукти, куплені споживачами в росії з 1 грудня 2019 року.