Продаж шутера Battlefield 4 заборонена на території Китаю. Таке рішення прийняло міністерство культури. Чиновники порахували, що гра від DICE і Electroni Arts ганьбить образ китайської культури, армії і навіть загрожує національній безпеці. Подібним чином вони відреагували на реліз доповнення China Rising.

Нагадаємо, що додаток містить чотири карти, кожна з яких розташована на території піднебесної. Правда, складно уявити, як уряд збирається реалізувати цю заборону, адже четверта частина Battlefield 4 офіційно в Піднебесну не поставляється. Що стосується нелегальних продавців, то з ними впоратися навряд чи вийде. Хоча міністерство вирішило не обмежуватися одним забороною гри. Воно також зажадало вилучити з китайських ресурсів всі статті, які присвячені грі, а також файли і новини, які з нею пов’язані.

Треба сказати, що така неприємність вже не вперше відбувається з іграми серії Battlefield. Зокрема попередня частина, тобто Battlefield 3 було заборонено в Ірані. Тоді місцеві влади вважають недоречним те, що частина подій кампанії відбувалася на території Тегерана.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Анонсована гра Меч і Магія: Герої Онлайн
Амбітний проект — Get Even