Днями студії Focus Home Interactive і Spiders представили громадськості фінальний трейлер розроблюваної ними гри – Mars: War Logs. Варто віддати належне розробникам, кожен представлений ними ролик був на диво. На радість геймерам, не змінили вони традиціям і на цей раз.

Нагадаємо, що Mars: War Logs являє собою рольової науково-фантастичний екшн, який буде доступний для PC, XBLA і PSN.

Історія гри Mars: War Logs почнеться через століття після того, як на Марсі сталася велика катастрофа, яка втягла колоністів в жорстокий кривавий хаос. Причому війна між найбільшими корпораціями почалася за контроль води, стала найціннішим ресурсом. Не даремно воду стали називати «прозорим золотом».

Головним героєм гри, яким будуть керувати гравці, стане талановитий сопротивленец і авантюрист Рой Тэмперенс, який повинен пройти через весь пекло марсіанської війни, залишитися неушкодженим і при цьому скласти літопис подій, що трапилися.

Гравці зможуть розвивати свого героя, а також формувати стиль бою і вибирати з великої кількості поліпшень і здібностей. Особливо в Mars: War Logs буде роздолля любителям модернізувати зброю і спорядження, без якого не вийде дати гідну відсіч ворогові. А ворогів ви зустрінете не мало на своєму шляху, причому це будуть не тільки представники людської раси, але й моторошні марсіанські монстри.

Головному герою доведеться розплутати клубок інтриг, і в процесі познайомитися з безліччю самих різних персонажів. Причому спілкування з ними потрібно добре продумувати, так як прийняті рішення та вибрані діалоги можуть істотно вплинути на подальший розвиток подій, доля Ройя Тэмперенса і навіть Марса.

У Росії гра повинна вийти 25 травня, з російськими субтитрами і оригінальною озвучкою.

На сайті http://vsemmorpg.ru/ можна ознайомитися з великим списком онлайн ігор. Все найкраще і нове серед браузерних і клієнтських іграх.


Запис опублікована в Новини з мітками Mars: War Logs. Читати запис.

Навігація записів

Eador: Masters of the Broken World у продажу
Warface потрапив в книгу рекордів Гіннеса