drupe pro – зручний і мега функціональний менеджер контактів і дзвінків для андроїд телефонів, який допоможе навести порядок в адресній книзі. Тепер знайти потрібний телефон, написати повідомлення або зателефонувати стане набагато простіше, причому це поширюється на всі сучасні месенджери і соціальні мережі.

Тепер всі види зв’язку доступні прямо з drupe-whatsapp , facebook, telegram, skype, sms, пошта і багато інших будуть в одному місці, просто виберіть в лівій частині необхідний контакт зі списку і перетягніть в потрібну програму. Так само єдиною стане і стрічка з останніми подіями, переглядайте історію, робіть нагадування і все в такому дусі. Є підтримка роботи з 2 сім-картами.

Візуально додаток виглядає просто приголомшливо, є величезний вибір тем оформлення на різний смак. Присутній напівпрозорий ярлик для доступу з будь-якого місця. В налаштуваннях маса корисний інструментів і функцій, які можна активувати і підлаштувати особисто під себе. У моді активовані платні можливості, а так само видалена аналітика.