Екшен Watch Dogs створюється у версії для персональних комп’ютерів і тільки потім буде портований на консолі – так заявив керівник Ubisoft Ів Гиллемо. На це було багато причин – і чисто економічного і технічного характеру, але приємно відзначити і те, що один з провідних розробників вважається з ПК аудиторією і жодним чином не хотів псувати стосунки з нею.

Але є і ще один привід для розробників націлюватиметься саме на ПК-геймера: цілком передбачувано творці хакерського екшену щосили намагаються презентувати громадськості в ролі головного конкурента іншої кримінальної ПК-легендою — грі Grand Theft Auto.

Виконавчий директор європейського підрозділу компанії Ubisoft Алан Курей сьогодні заявив з цього приводу наступне:

«Так, GTA — бренд безсумнівно має вагу в світі ігор, у цій серії величезна армія фанатів, всі з нетерпінням чекають появи новин про наступній частині цього захоплюючого екшену, і наша команда в цьому випадку – не виняток. Незабаром ми представимо на суд громадськості Watch Dogs — гру нового покоління, свіжу, абсолютно не зачеплену ніким і нічим концепцію, з крутими фішками, нововведеннями, які перетворять сам жанр. Я зараз говорю про інтерактивності, можливості грати разом з друзями. Насправді GTA для нас – дуже хороший плацдарм, саме цей кримінальний екшен підготував публіку для прийняття нового слова в жанрі — Watch Dogs. У Watch Dogs є все, чим може похвалитися GTA і навіть більше!».


Запис опублікована в Новини з мітками GTA V, Ubisoft, Watch Dogs. Читати запис.

Навігація записів

Платні чемпіонати не прижилися в Guild Wars 2
Творців Aliens: Colonial Marines звинуватили в крадіжці