Шанувальників гри Metro: Last Light поспішаємо порадувати новиною про вихід останнього доповнення Chronicles Pack. Це буде вже четвертим DLC, яке коштує $4.99. Гравцеві випаде можливість побуває в шкурі деяких другорядних персонажів, які присутні в оригінальній грі: Хана, Павла, Ульмана і Анни.

Місії за цих персонажів перетинаються з основною історією головного героя. Так, взявши на себе роль Анни гравцям доведеться пробратися в Ботанічний сад і, щоб звільнити головного героя з полону солдати Четвертого Рейху, при цьому використовувати можна буде тільки снайперську гвинтівку.

При грі за Павла, належить втекти з лігва нацистів. Що стосується Ульмана і Хана, то їм доведеться відправляться на дослідження тунелів станції «Полянка», які просто кишать різними монстрами. Додаток крім цього в гру додасть багатоствольний дробовик, який був змодельований прихильниками гри.

Нагадаємо, що гра Metro: Last Light являє собою екшн від першої особи, розроблений студією 4A Games. Після того, як були знищені «темні», в першій частині гри, головний герой опинився в непростій ситуації, коли станції метро почали конфліктувати один з одним, в результаті чого опинилися на межі громадянської війни.


Запис опублікована в Новини з мітками Metro: Last Light. Читати запис.

Навігація записів

Contrast вийде з російськими субтитрами
Відома дата бета-тестування Іл-2 Штурмовик: Битва за Сталінград