Вчора ми публікували новину, про те, що Sony PlayStation 4 подорожчає, а також про чутки, що вихід консолі в Росії буде перенесено на наступний рік. Сьогодні ситуацію роз’яснило представництво PlayStation в Росії.

І так, спочатку про комплектації. PlayStation 4 в Росії буде поставлятися з джойстиками DualShock 4, монофонічної гарнітурою, кабелі HDMI, USB кабелем, кабель живлення та друкованими матеріалами.

Що стосується перенесення дати виходу, то до щастя тих, хто надумав придбати консоль, це не правда. Офіційне представництво Sony в Росії запевнило, що PlayStation 4 надійде в продаж 29 листопада цього року. А ось інформація про підвищення ціни виявилася правдою. Коштувати приставка буде 18 999р.

нова камера PlayStation Camera і джойстики DualShock 4 будуть продаватися за ціною — 2 599р. за штуку. Придбати зарядну станцію для джойстиків можна буде за 1 299р., Підставка для консолі (судячи з усього, без неї нова PS у вертикальному положенні буде не нестійка) буде продаватися за 899 рублів.

Крім того, є ще одна важлива інформація – рекомендована ціна на самі ігри становить 2 799 рублів. Приміром, нова гра для PS 3 зараз коштує 2 300 – 2500 рублів.


Запис опублікована в Новини з мітками Sony PlayStation 4. Читати запис.

Навігація записів

Відбувся реліз Call of Duty: Ghosts
Відтепер Asphalt 8: Airborne буде поширюватися безкоштовно