Компанія Valve на виставці CES 2014, представили свою ігрову систему Steam Machines, до релізу якої залишилося не менш ніж півроку. У розробці консолі беруть участь дванадцять виробників і збирачів консолей. Детальніше читайте в повній новині.

Серед партнерів Valve значаться такі компанії як Falcon Northwest, Alienware, Origin PC, CyberPowerPC, Gigabyte, Webhallen, Materiel.net, Alternate, Digital Storm, Next, Zotac і Scan Computers. Крім того, деякі компанії збираються випускати власні пристрої на SteamOS.

Крім того в Valve впевнені, що до моменту релізу, кількість партнерів збільшиться. Також, Грег Куммер, дизайнер студії, повідомив, що у них досить багато потенційних виробників Steam Machines.

Також Грег розповів, як компанія буде вирішувати проблему різної продуктивності дорогих і бюджетних пристроїв. Перший рік не буде системи рейтингів. Steam займеться збором статистичної інформації про те, як різні моделі ведуть себе на різних налаштуваннях. При цьому гравці зможуть оцінити результати конкретної моделі Steam Machine.

Спочатку Valve буде орієнтуватися на підкованих гравців. Трохи пізніше система буде перероблена для широкої публіки.


Запис опублікована в Анонс з мітками Steam Machines. Читати запис.

Навігація записів

Чіп від Nvidia зробить революцію
Управляти іграми можна буде очима