Днями стало відомо, що студія Telltale Games працює над проектом, заснованим на «Грі престолів». Правда, поки невідомо, що ляже в основу гри — серіал який транслюється по каналу HBO, або роман Джорджа Мартіна, який називається «Пісня льоду і полум’я». Також, цілком можливо, що гра буде представляти собою взагалі абсолютно нову історію.

Що стосується самих розробників, то вони цю інформацію не підтвердили, але в той же час і не спростували. Представник Telltale Games заявив, що до них регулярно доходять сухі про проекти, про які вони яко би працюють, проте ніяких офіційних коментарів розробники дати не можуть.

Нагадаємо, що на даний момент студія готується до запуску другого сезону пригодницького зомбі-трилера The Walking Dead. Крім того, паралельно ведеться робота над грою The Wolf Among Us, яка заснована на серії коміксів Fables, Білла Уиллингема. Перший епізод The Wolf Among Us надійшов у продаж в жовтні цього року. Головними героями гри є персонажі відомих казок, які з казкового світу потрапили в Нью-Йорк.


Запис опублікована в Новини з мітками TellTale games Гра престолів. Читати запис.

Навігація записів

Фуміто Уеда візьметься за гру про зомбі
Gran Turismo 7 вийде в наступному році