Не буду приховувати, зіграти в Test Drive Unlimited 2 мені захотілося відразу після того, як я побачив цей трейлер.

Трейлер вийшов просто шикарним: класна музика, блискучі машини, море, сонце, пісок, гламурні чікі і красиве життя. Тепер подивимося, що представляє із себе сама гра.

Як і годиться на початку ваш герой починає з самих низів — він просто паркувальник автомобілів. Едишь купувати свою першу машину і вперед — ганятися на Ібіці і Гаваях. А далі тільки питання часу, коли ви заробите купу грошей, скупите всі вподобані машини і нерухомість. Так, ви не помилилися нерухомість, крім тачок тут можна купувати будинки і всякі шмотки. Коли ви приїжджаєте в який-небудь магазин гра перемикається на вигляд від першої особи, щоб поспілкуватися з місцевими жителями. Сумна частина полягає в тому, що всі персонажі чоловічої статі справляють враження людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, а жіночі більше схожі на трансвеститів. А ще тут можна робити пластичні операції, навіщо не зрозумів, але погодьтеся, подібна маячня нам пропонують робити далеко не в кожній грі.

Гоночна ж частина Test Drive Unlimited 2 цілком непогана, багато машин відомих марок, а також надається багатий вибір гоночних змагань.

Щоб отримати доступ до певного класу гонок, необхідно здавати нормативи, що нудно і нецікаво. Мабуть розробники не знали, що в гонки грають для того, щоб пропустити ці нудні процедури. В місті є і поліцейські, але змусити їх погнатися за собою я так і не зміг, так як простого зіткнення лоб в лоб з співробітниками правопорядку замало для залучення їх уваги.

З музикою теж все погано. Тут всього дві радіостанції: рок музика і клубняк. Хороші пісні можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Одна з небагатьох речей, яка мені сподобалася в Test Drive Unlimited 2 — це карта, натискаєш на «M» і отримуєш картинку, схожу на зйомку зі супутника.

З Test Drive Unlimited 2 вийшов якийсь поганий гібрид Сімс і гонок. Кому це може сподобатися? Людей, які б мріяли про подібне поєднання жанрів я не знаю, але думаю вони існують. Я до таких не належу.

5/10

Знайшов відмінний подарунок для своєї дитини. Це лего володар кілець! На сайті nowaq.ru є багато таких наборів за дуже доступними цінами.


Запис опублікована в Огляди з мітками Test Drive Unlimited 2. Читати запис.

Навігація записів

Crysis 2: спочатку були PC!
Синє-синє море, закрита закрита бета