Шутер Prey 2, який можна віднести до довгобудів, в черговий раз став героєм новинних стрічок ігрових сайтів. Кілька місяців про гру не було чутно, але днями стало відомо, що Bethesda збирається передати проект студії Arkane Austin.

Згідно з даними з фанатського порталу Alien Noire, продовження буде розроблятися на движку Dishonored, при цьому всі напрацювання попередньої студії будуть відправлені в сміттєву корзину. В тому числі буде переписаний і сюжет гри з загальною концепцією. Природно, робота ця дуже довга, тому гру можна очікувати не раніше, ніж в 2016 році.

Bethesda поки ніяк не коментує зміну розробника, але один з колишніх розробників і провідний сценарист проекту все ж свою думку висловив з цього приводу. За його словами гра Prey 2, підготовлена Human Head являє собою не просто демку, а повноцінну гру, причому досить веселу. Не дивлячись на те, що над проектом працювала невелика команда, геймери про це ніколи не здогадалися б. Джейсон Блер також вважає, що таке рішення Bethesda є повністю політичним.

Джейсон також високо оцінив роботу Arkane, в тому числі йому сподобався Dishonored, але, тим не менш, він зізнався, що серце його було розбите.

Ну а нам, геймерам, залишається сподіватися, що таке рішення піде тільки на користь.


Запис опублікована в Новини з мітками Prey 2. Читати запис.

Навігація записів

Might & Magic Heroes VI: Shades of Darkness
Legends of Eisenwald від білоруських розробників