Студія CCP Games випустила для MMORPG EVE— «Рубікон» двадцяте оновлення. Ця подія стала початком великих змін в ігровій всесвіту EVE. Тепер пілоти будуть повністю вільні від корпорацій.

З появою «Рубікону» у гравців з’явилася можливість вести один проти одного партизанську війну, а також на нових кораблях здійснювати рейди в ті сектори космосу, які контрольовані і придатні для досліджень і бойових дій. Крім того, гравці тепер можуть розгортати в тилу ворога автономні споруди, які призначені для крадіжки ресурсів, а також тактичної підтримки. Розробники при цьому особливий акцент зробили на нових можливостях для пілотів-одинаків і невеликих груп гравців. Крім того, в EVE Online були введені об’єкти-примари, тобто піратські лабораторії, в яких можна отримати секретні технології виготовлення імплантатів.

CCP Games «Рубікон» також допрацювала перехоплювачі, рейдери, легкі сторожовики, загороджувачи, додала довідник-планувальник «Айсис», який буде корисний пілотам-новачкам.

Самі розробники заявили, що «Рубікон» є першим кроком до створення всесвіту EVE Online такою, якою вони її бачать у другому десятилітті.


Запис опублікована в Новини з мітками EVE Online, Рубікон. Читати запис.

Навігація записів

Історія Command & Conquer не закінчена
Гри Star Wars не будуть створюватися за фільмами