Сьогодні стало відомо, що студія Missing Worlds Media нарешті зібрала суму, яка необхідна для реалізації проекту City of Titans. Гра являє собою шутер.

Розробникам навіть вдалося перевиконати план. Замість запланованих 320 тисяч доларів вони залучили від гравців близько 680 тисяч доларів. Згідно з задумом творців, цей проект повинен стати свого роду спадкоємцем City of Heroes.

З їх слів, головною метою є створення унікальної рольової гри. В ній вцілілі жителі зниклої цивілізації допомагають створювати нове суспільство і будувати новий світ на іншій планеті.

При цьому гравцеві буде наданий величезний вибір всього, різних супергеройське здібностей і його зовнішнього вигляду. Розробники постараються організувати гру таким чином, щоб історія в світі City of Titans була написана самими користувачами. Про це йдеться на сторінці даного проекту на Kickstarter.

На даний момент жодних, навіть приблизних термінів релізу немає. Будемо сподіватися, що у Missing Worlds Media правда вийде створити незвичайну і цікаву гру, яка не стане черговим довгобудом.


Запис опублікована в Новини з мітками City of Titans. Читати запис.

Навігація записів

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes в Росії видасть 1С-СофтКлаб
Broken Sword 5: The serpent’s Curse вийде в двох епізодах