Студії BioWare показала свої досягнення у черговому Dragon Age. Деяку інформацію громадськості надав Марк Дарра, виконавчий продюсер проекту. за його словами в їх компанії є таке поняття як «Holiday Build». Це білди ігри, які створюються розробниками BioWare, щоб команда спільно з іншими працівниками студії могли випробувати версію гри у період вихідних (зараз мова йде про новорічних вихідних).

Команда Dragon Age: Inquisition збирається вкласти в цей білд іграбельну версію сюжетної лінії від початку гри і до кінця. Відповідно білд передбачає цілісну роботу ігрових систем у повному обсязі. Крім того відомо, що розробники вже трудитяся над створенням музичного супроводу і озвученням гри. Також вони балансують ігрові класи і здійснюють завершальні роботи над шейдерами певних об’єктів.

У представленому нижче відео можна оцінити, чого розробникам вдалося домогтися в деяких аспектах Dragon Age: Inquisition.

Нагадаємо, що Dragon Age: Inquisition є фентезійної рольової грою. Гравцям в ній належить очолити інквізицію, щоб дати відсіч темним силам.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Трейлер Sniper Elite 3
Реліз uru: ages beyond myst відбудеться в січні