Польський видавець і розробник prime bit games оголосив, що покрокова тактична карткова гра magic nations стала доступна для xbox series x / s і xbox one в магазині microsoft.

Magic nations, тактична карткова гра, раніше випущена на пк, switch і мобільних пристроях, була випущена на консолях xbox з додаванням функціональності крос-плея, яка дозволяє гравцям xbox, пк, switch і мобільних пристроїв змагатися один з одним.

Magic nations-це тактична карткова гра, занурена у фантастичний світ, яка пропонує як одиночний, так і багатокористувацький режими. Основний ігровий процес-це створення власної колоди карт, яку ви будете використовувати в серії стратегічно орієнтованих битв. Геймплей ще більше посилюється за рахунок обміну та продажу карток.

основні особливості:

  • уважно вивчіть плюси і мінуси кожної раси, щоб знайти спосіб перевершити їх в картковій битві.
  • створіть свою власну унікальну колоду, що складається з 4 типів карт: звичайних, магічних, легендарних і древніх.
  • обміняйте або продайте карти, які вам більше не потрібні, щоб ви могли створити колоду своєї мрії
  • насолоджуйтесь новою функцією крос-плея, завдяки якій xbox, пк, nintendo switch і мобільні гравці можуть змагатися один з одним.
  • унікально збалансований ігровий процес забороняє гравцям повторно використовувати один і той же тип карт і залежить від очок сили, які ростуть з кожним отриманим рівнем.