Днями студія Cyan повідомила, що кампанія по збору коштів для створення пригодницької гри Obduction закінчена, причому завершилася успішно. Розробники хотіли спочатку зібрати трохи більше мільйона доларів. На даний момент на рахунку проекту є вже півтора мільйона доларів.

На момент написання цієї новини, до завершення акції залишився 51 годину. Студія впевнена, що за цей час на рахунку виявиться ще на кілька сотень тисяч доларів більше. В такому випадку, в Obduction швидше за все буде підтримка шолома віртуальної реальності або додатковий ігровий світ. Правда, у такому разі для гри знадобиться $1,7 мільйон доларів.

Нагадаємо, що розробники позиціонують Obduction як ідейну спадкоємицю одного культового пригодницького серіалу під назвою Myst. Це говорить про те, що гравців очікує не тільки сюжет про героя, який незрозумілим чином опинився на таємничій планеті, але і прекрасна графіка, адже Myst виділявся серед інших квестів саме своєю картинкою. У Cyan для цього є всі інструменти, так в основі Obduction буде лежати движок Unreal Engine 4. Розробники планують створити гру для РС і Mac, реліз запланований на другу половину 2015 року.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Перші PlayStation 4 опинилися поломаными
Почалося відкрите бета-тестування FIFA World