Компанія Ubisoft вирішила відродити лінійку легендарних партійний RPG Might & Magic. Геймери вже в цьому році зустрінуть десятого за рахунком представника цієї фентезійної серії, гра буде мати назву Might & Magic X: Legacy.

У новій серії гравцеві належить сформувати команду з чотирьох героїв і відправиться в небезпечні пригоди. Причому від нього буде залежати доля міста Картала, який просто роздирають міжфракційними конфліктами і політичними інтригами. Дія буде відбуватися традиційно від першої особи і як зазвичай в покроковому режимі.

Над грою працює студія Limbic Entertainment. Треба сказати, що за плечима німців лежить аддон до Might & Magic Heroes 6. Поетом працювати над Might & Magic їм буде не в новинку. Крім того цією студією була розроблена і популярна facebook-гра з назвою Horse Haven.

Хто знає, може хтось з умільців зважитися зробити браузерную версію гри і викладе її на Игралки. А чому б ні, можна буде безкоштовно зануритися в унікальну всесвіт Might & Magic.

Нагадаємо, що перша гра Might & Magic вийшла ще в далекому 1986 році, а остання вийшла вже більше десяти років тому, хоча крім цього випускалися спін-оффы Heroes аж до 2011 р. Справа в тому, що компанія 3DO, яка є авторкою серії в 2003 році оголосила про банкрутство. Саме тоді Ubisoft і викупила права на гру, чим і продовжила життя серії.

У трейлері звичайно мало чого показали, ну нічого поживемо побачимо.


Запис опублікована в Новини з мітками Might & Magic X: Legacy. Читати запис.

Навігація записів

PSP Vita — мрія кожного геймера
У Diablo 3 можна буде прокачувати екіпіровку