Не секрет, що гра Metro: Last Light входить в число найбільш очікуваних в 2013. Не дивно, що геймери були неабияк стурбовані чутками про те, що дата виходу довгоочікуваної гри відкладається. На щастя, відстрочка виявилася не надто тривалою.

Спочатку вихід гри заплановано на березень місяць, але у зв’язку зі зміною власника (права на гру тепер перейшли компанії Koch Media), реліз був відкладений. Днями стало відомо, що новою датою виходу Метро стало 14 травня.

Представники студії Deep Silver і нового власника гри говорять, чо додатковий час дозволить розробникам відполірувати даний проект, в результаті чого гра стане тільки краще. Комерційний директор студії також подякував фанам за їх терпіння, і пообіцяв, що очікування буде виправданим.

Нагадаємо, що Metro: Last Light є сиквелом до гри Metro 2033, створеної за романом Дмитра Глухівського. Однак продовження вже не буде мати нічого спільного із другою книгою автора, це буде пряме продовження подій, що розгорнулися в першій частині гри.

Головним героєм буде все той же Артем, якому належить розібратися з цим хаосом, що відбуваються як на поверхні землі, так і в її надрах.

Трейлер Metro: Last Light

На сайті відеоігри.рф можна купити Metro: Last Light (PS3). Ціна гри 2290 рублів.


Запис опублікована в Новини з мітками Metro: Last Light. Читати запис.

Навігація записів

Реліз доповнення Heart of The Sworm відбувся
PSP Vita — мрія кожного геймера