Днями стали відомі деталі сюжету компанії гри Battlefield 4, а також деякі інші моменти. Про це поспішаємо розповісти в повній новини.

І так в Battlefield 4 гравцеві запропонують взяти на себе роль сержанта Дениела Рекера, члена елітного загону, який відомий як Tombstone squad. При цьому світ знаходиться на межі війни На цей раз точкою конфлікту є Китай, в якому якийсь адмірал адмірал Ченг готує переворот. При цьому росіяни готові підтримати китайського адмірала.

Китай стурбований причетністю до вбивства майбутнього лідера, який закликає до світу в Китаї. адмірал Ченг запровадив воєнний стан і скасував вибори. Після висадки у берегів Китаю військово-морських сил США і Росії, атмосфера ще більше загострюється.

У Шанхаї відбувається зіткнення протестувальників з поліцією, панує хаос і сум’яття. Загін Tombstone squad (Надгробна плита) вдалося знайти оперативника ЦРУ, якого знають як Laszlo W. Kovic. Це та таємнича особа, яку намагалися знайти китайські збройні сили. Разом з ним головний герой пробирається крізь Шанхай до Валькірії, на борт якої прихистили деяких біженців. При відсутності зв’язку Валькірія відправляється в Сінгапур на зустріч з групами 7th US і USS Titan. Однак Сінгапур зустрічає страхітливою ціною – все у вогні, флот знищений, флагман затоплений. Після такого не можна не пізніш бути впевненим.

Вихід гри запланований на 29 жовтня нинішнього року.


Запис опублікована в Новини з мітками Battlefield 4. Читати запис.

Навігація записів

У GTA5 буде 3 персонажа
Погана і хороша новина від Браян Фарго