Главу компанії tesla намагалися привчити утримуватися від публічних заяв, що впливають на інвесторів істотним чином, через суд, але його активність в публічних мережах від цього не знизилася. Поточний тиждень він завершив опитуванням громадської думки, за результатами якого він або повинен продати 10% належних йому акцій tesla, або відмовитися від цієї ідеї.

Джерело зображення: twitter, elon musk

Відповідне опитування мільярдер проводить на своїй сторінці в twitter, прийом голосів завершиться, коли в сша вже настане понеділок. На даний момент в голосуванні взяло участь більше двох мільйонів користувачів twitter, прихильники ідеї продажу акцій ілоном маском лідирують з невеликою перевагою в п’ять відсотків. Маск особливо підкреслив, що піде раді аудиторії при будь-якому результаті голосування. Він також нагадав, що майже не отримує грошових компенсацій за свою роботу в tesla і spacex, тому продаж акцій для нього є єдиною можливістю не тільки отримати живі гроші, але і заплатити з них податки.

За різними оцінками, продаж десяти відсотків належних ілону маску акцій зможе принести йому від $21 до $25 млрд.багато фінансистів були обурені тією легкістю, з якою мільярдер взявся вирішувати подібне питання. На цьому тижні фінансові інтереси маска в тій чи іншій мірі були порушені різними обговореннями в публічній сфері. По-перше, в сша на рівні законодавців активно обговорювалася податкова реформа, яка торкнулася б американських мільярдерів. По-друге, сам маск мимоволі вплутався в полеміку з представниками оон, які пропонували йому направити виручені від продажу акцій кошти на боротьбу з проблемою голоду, а мільярдер у відповідь дорікнув цю організацію у фінансовій неохайності і неефективності витрачання коштів.