Не так давно ми тішили геймерів новиною про швидкий вихід гри DmC: Devil May Cry, але час йде швидко і тепер з’явилася можливість поділитися першими враженнями про вийшла грі. Так як дана серія слеш-екшна не схожа на все те, що було раніше, вихід гри фанати DmC очікували з особливим інтересом і навіть певною упередженістю.

Треба сказати, що дебют не вразив шанувальників даного слешера, тому аж до самого виходу гри, а на голови самих розробників постійно сипалися докори. В першу чергу збентежило те, що головний герой в Devil May Cry поданий зовсім по-іншому. Тут він більш молодий, з іншим характером і, головне, володіє зовсім іншим стилем бою. Однак всупереч такого песимістичного настрою геймерів, гра отримала найвищі оцінки, як з боку фанатів DmC, так і з боку критиків.

Дії гри відбуваються одночасно в двох світах – сучасному місті Лімбо сіті, і в паралельному, сюрреалістичному. Причому більшу частину гри розгортається в останньому, в якому може змінюватися гравітація, разверзаться земля прям під ногами, а на стінах з’являтися послання.

Розробникам вдалося створити напрочуд різноманітне і ненудну гру, тому варто віддати належне їх фантазії. Чого варто тільки бій з босом у вигляді голови ведучого новин в телевізійній заставці. По суті кожен рівень в грі є невеликим твором мистецтва.

Родзинкою нової гри стали режими бою. Данте може використовувати як ангельський стиль, так і демонічний. Причому, для різних супротивників доводиться використовувати різні стилі. Враховуючи те, що ними можна користуватися практично одночасно, бої отримали шалений ритм.

Тепер можна сказати з повною відповідальністю, що гра перевершила очікування і у підсумку перед нами прекрасний слешер, який не поступається іншим серій DmC.

Зайшов недавно на сайт papiny-dochki-igra.ru. Там можна скачати безкоштовно гру за мотивами популярного серіалу ” Татусеві Дочки. Дітям точно сподобатися!


Запис опублікована в Огляди.

Навігація записів

Нові гоніння на фанатів SimCity
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn на стадії тестування