Нещодавно студія Black Tusk приступила до створення наступної частини Gears of War. При цьому керівництво Microsoft Studios коментує в пресі даний проект. Щоправда, чекати на реліз в ближем майбутньому не варто, так як за словами віце-президента студії, Філа Спенсера, компанія не хоче квапити події.

Також він додав, що ще навіть не затверджено точний план роботи над проектом. Студія не бажає поспішати, так як нова гра повинна залучити ще більше шанувальників.

За словами Філа Спенсера керівництво вважає, що проектом займаються професіонали, яким можна довіряти, проте розробникам потрібно час. Крім того Філ додав, що студія, на його думку, виконала хорошу роботу над проектом Judgment, однак продажу і оцінки критиків кажуть, якість поступається попереднім проектів. В результаті, якщо мова йде не про перезавантаження всесвіту, та, як мінімум, про її розширення.

Слід нагадати, що всі права на Gears of War належать компанії Microsoft, яка викупила їх у Epic Games кілька тижнів тому. До речі, сума угоди, донині вона зберігається в таємниці.


Запис опублікована в Новини з мітками Gears of War. Читати запис.

Навігація записів

Middle-earth: Shadow of Mordorбудет відрізнятися графікою
Відома дата виходу Daylight